Horrorstör jutuvõistluse finaal HÕFFil

Pressiteade

Horrorstör jutuvõistluse finaal HÕFFil

Helios kirjastus OÜ

Helios kirjastus koostöös Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivaliga kuulutas märtsi alguses välja Horrorstör-nimelise lühijutuvõistluse. Jutud olid oodatud kõigilt, kelle jaoks õudus- või fantaasiajutu kirjutamine põnev väljakutse tundus. Konkursi eesmärk oli anda ka sahtlisse kirjutajatele võimalus saada avaldatud autoriteks ning arendada Eesti fantaasiakirjanduse maastikku, eriti huvitavate õudusjuttude näol.

Konkrusile laekus kümneid lugusid, mille hulgast tuli valida viis parimat, kes pääsesid edasi lõppvõistlusele. Nendeks on Marianne Lind, Maimur McKenzie, Kadi Kask, Janar Saaron ja Maigo Jõgi.

Jutuvõistluse finaal toimub Haapsalu kultuurikeskuses 30. aprillil algusega kell 16. Jutte kannavad ette näitleja Aivo Paljasmaa ja Haapsalu harrastusteatri SEE näitlejad Kersti Kaasik, Eve Merima ja Juhan Lehepuu. Kohal on juttude autorid ja spetsialistidest koosnev žürii koosseisus: Peeter Helme, Helmut Jänes, Mihkel Seeder ja Metsavana ehk Joel Jans. Žürii annab kõigile finalistidele professionaalset tagasisidet.

Publikul on ainukordne võimalus võitja valimisele kaasa elada, sest toimub ka rahvahääletus. Igaüks on oodatud oma lemmikule häält andma! Üritus on kõigile tasuta. Toimub võitjate autasustamine ja peavõidu saanud kirjanikku ootab ees kell 20.00 linastuva filmi “Saatana maiuspala” eel ka pidulik autasustamine ja õnnitluste jagamine.

Tule õudusjutte kuulama!

 

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi