HÕFF kutsub noored kinno!

Lp. Õpetaja!

Tänavu 11. korda toimuv Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival ehk HÕFF ootab külla ka noori filmi- ja fantaasiahuvilisi, kes peavad lugu headest filmidest ja lahedatest tegemistest.

HÕFFi noortefilm: KURJUSE KANGELASED /
linastub reedel, 29. aprillil kell 15.00 Haapsalu kultuurikeskuses


“Kooliaeg on kõige halvem aeg. Iga päev tuleb võidelda, sest ükski tähelepanematus ei jää karistuseta. Aritz, Estebian ja Sara on kolm heidikut probleemsete laste koolis. Mahajäetud majast leiavad nad endale pelgupaiga, kus poest virutatud riideid ja alkoholi proovida. Terroriseerimine ei lõppe ja nii otsustavad nad ise karmimalt vastu panna. "Kurjuse kangelastes" põimuvad hiilgavalt pinge, põnevus, paeluvad tegelased ja ootamatud lahendused, tehes sellest meisterliku lavastuse.”

Seansile järgneb koolivägivalla teemaline arutelu kinosaalis, mida viivad läbi MTÜ Peaasi eksperdid ning erikülaliseks on laulja Helen Adamson, kes võitleb igapäevaselt koolikiusamise vastu ning seda oma isikliku kogemuse najal.
Arutelu algab kohe peale filmi ning kestab umbes 30 minutit.
Film “Kurjuse kangelased” pälvis 2015. a Just Filmil noortežürii eripreemia. Filmil on eestikeelsed subtiitrid ja film on soovitatav alates 14. eluaastast.

Pileti hind kooliõpilastele on 2 €.
Pileteid on võimalik broneerida: heleen.sutt@poff.ee

Kaugemalt tulijatele pakub HÕFF võimalust tulla Haapsallu kinno ka bussiga. Ekskursiooni hind on ühele õpilasele 5€, mis sisaldab edasi-tagasi bussisõitu ja kinopiletit. Selleks on tarvis, et osalemas oleks vähemalt 42 õpilast (lisaks tasuta õpetajad). Bussid on 49-kohalised. Grupi võib kokku panna ka erinevate koolide õpilastest - buss saab teha mitu peatust!
Broneerimine: Palume oma osalemissoovist ning bussi väljumiskohast anda teada esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 22. aprilliks.
Lisainfo ja piletite broneerimine: heleen.sutt@poff.ee, 52 055 92.

Lisaks soovitame noortel vaadata ka vahvaid fantaasiafilme efektide meistrilt Karel Zemanilt ning peale noortefilmi lõppu võtta osa HÕFFi avapidustusest ning pühapäevasest Robootikapäevast.

Tule HÕFFile, sest sa oled seda väärt!

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi