12. HÕFFi sooduspassid nüüd saadaval!

TOORELT/ Raw (Prantsusmaa 2016). Režissöör Julia Ducournau.

Haapsalu õõvafestival paugutab sensatsioonilise kannibalifilmiga, mis on varasemalt pannud publiku iiveldustundega saalist lahkuma

28. - 30.  aprillini kestev Baltimaade suurim žanrifilme demonstreeriv Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) kutsub kõiki filmisõpru Eestimaa mudapealinna tähistama saabuvat kevadet ja volbrit koos menufilmide, põnevate külaliste ning arvukate eriüritustega.

Kokku näeb festivalil orienteeruvalt 30 täispikka filmi. Lisaks eri žanreid koondavale põhiprogrammile, kust leiab viimase aasta parimad, julgeimad ja originaalsemad linateosed, näidatakse publikule ka nostalgiast tiinet retroprogrammi, jätkatakse friigi- ja B-filmide näitamisega ning oma kindel koht kuulub ka ekstreem-horror-seansile.

“Oleme tänavu suuremat rõhku pannud väga erisuguste filmižanrite väljatoomisele, mistõttu võime kindlalt väita, et eelkõige põhiprogrammis ei kohta ühtegi identse žanrimääratlusega filmi. Filme jagub nii õõvafilmide austajatele kui ka peresõbralike fantaasiafilmide publikule. Samuti oleme uhked tänavuaastase friigi- ja retroprogrammi üle, mis pakuvad mõnusat ja ootamatut avastamisrõõmu ja teeb ninanipsu neile, kes arvavad, et originaalsed ja hullumeelsed ideed on filmimaailmast otsa saanud,” ütleb festivali programmipealik Helmut Jänes.

Festivali kunstiline juht Maria Reinup lisab: "Eriti äge on see, et tõusev trend maailmakinos tugevate naistegelaste või filmitegijatega ei lähe ka meist mööda, ning 12. HÕFFi programm on tõesti laia haardega - filme on nii Jaapanist Mehhikoni kui Indoneesiast Aafrikani. Põnevaid pärleid jagub igaühele!"

Eriürituste kava ja filmiprogramm täieneb jooksvalt ning avaldatakse täies mahus HÕFF-i kodulehel 7. aprillil. Jooksvaid programmitäiendusi saab näha festivali koduleheküljel ja Facebookis

Kuni 1. aprillini saavad soovijad Piletilevist soetada soodushinnaga passid 32 € eest, alates 1. aprillist on passi hind 39 €.
Festivali sooduspassid on tänasest müügil. 

Ajakirjanikud saavad festivalile registreerida HÕFF-i kodulehel kuni 19. aprillinihttp://2017.hoff.ee/est/press

Filmide kohta saab lugeda lisa SIIT!

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi