Linastuste ajakava

Kohtumine filmitegijaga

R, 28.04.

FRANKENSTEINI KOMPLEKS

Le complexe de Frankenstein / Prantsusmaa, 2015
Rež: Gilles Penso, Alexandre Poncet

17:00

Suur saal

Väikesed kuritööd

Small Crimes / Kanada, USA, 2017
Rež: E.L. Katz

19:00

Suur saal

Väikesed luupainajad: Parimad rahvusvahelised lühifilmid

Little Nightmares: Best Shorts of the World / [], 2016
Rež: Gabriel Kalim Mucci, Alexander Zwart, Benjamin Gigon, Rune Spaans, Alejandro Damiani, Johan and Urte Oettinger, Erenik Beqiri, Juho Fossi, Jesse Jalonen, Chris McInroy, Hasan Can Dagli

19:45

Väike saal

Nõel

Игла / [CCCP], 1988
Rež: Rashid Nugmanov

20:00

Keldrisaal

Päästik põhja

Free Fire / Suurbritannia, 2016
Rež: Ben Wheatley

21:45

Suur saal

Tartu Video Kroonikad

Tartu Video Kroonikad / Eesti, 2017
Rež: Erkki Ergma, Lauri Hermann, Alar Randoja

21:45

Keldrisaal

DŽUNGLILÕKS

Jungle Trap / USA, 2016
Rež: James Bryan

22:00

Väike saal

PÕRGUSIGITIS

Hellraiser / Suurbritannia, 1987
Rež: Clive Barker

23:15

Keldrisaal

Toorelt

Raw / Prantsusmaa, 2016
Rež: Julia Ducournau

23:30

Suur saal

Meie olemegi liha

Tenemos la carne / Mehhiko, 2016
Rež: Emiliano Rocha Minter

23:45

Väike saal

Deadly Prey

DEADLY PREY / USA, 1987
Rež: David A. Prior

01:15

Keldrisaal

L, 29.04.

Armastuse nõid

The Love Witch / USA, 2016
Rež: Anna Biller

11:45

Suur saal

MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

Méliès d'Argent Short Film Competition / [],
Rež: Izù Troin, Adrian Lopez, Andre Øvredal, Marc Riba, Anna Solanas, Rubén Pérez Barrena, Teemu Niukkanen, Andreas J. Riiser, Vincent Gibaud

14:00

Väike saal

Nähtamatu külaline

Contratiempo / Hispaania, 2016
Rež: Oriol Paulo

14:15

Suur saal

Mine ja vaata

Иди и смотри / [CCCP], 1985
Rež: Elem Klimov

16:00

Keldrisaal

Tulnukas

Alien / USA, Suurbritannia, 1979
Rež: Ridley Scott

16:30

Suur saal

Kuso

Kuso / USA, 2017
Rež: Flying Lotus

16:45

Väike saal

Tappev maa

KILLING GROUND / Austraalia, 2016
Rež: Damien Power

19:00

Suur saal

Kui deemonid surevad

When Demons Die / Saksamaa, 2016
Rež: Daniel Rübesam

19:00

Suur saal

Juhuslik nimetaja

Behind the Random Denominator / Eesti, 2017
Rež: Mart Sander

19:45

Väike saal

Kevad südames

Kevad südames / Eesti, 1984
Rež: Mati Põldre

20:00

Keldrisaal

Sünge lugu

A Dark Song / Iirimaa, 2016
Rež: Liam Gavin

21:15

Suur saal

Killer Workout

Killer Workout / USA, 1987
Rež: David A Prior

21:30

Keldrisaal

Bad Black

Bad Black / [Uganda], 2016
Rež: Nabwana I.G.G

22:00

Väike saal

KOOLITÜDRUKUTE RAPORT, OSA 1

Schulmädchen-Report: Was Eltern nicht für möglich halten / [Lääne-Saksamaa / West Germany], 1970
Rež:

23:15

Keldrisaal

Kaiju mono

Daikaijû mono / Jaapan, 2016
Rež: Minoru Kawasaki

23:30

Väike saal

Võõrkeha

The Thing / USA, 1982
Rež: John Carpenter

23:30

Suur saal

Kuradi mõõk

Golok setan / Indoneesia, 1984
Rež: Ratno Timoer

01:15

Keldrisaal

P, 30.04.

Väikesed luupainajad: Parimad rahvusvahelised lühifilmid

Little Nightmares: Best Shorts of the World / [], 2016
Rež: Gabriel Kalim Mucci, Alexander Zwart, Benjamin Gigon, Rune Spaans, Alejandro Damiani, Johan and Urte Oettinger, Erenik Beqiri, Juho Fossi, Jesse Jalonen, Chris McInroy, Hasan Can Dagli

11:00

Väike saal

Evolutsioon

EVOLUTION / Prantsusmaa, Belgia, Hispaania, 2015
Rež: Lucile Hadzihalilovic

13:00

Suur saal

MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

Méliès d'Argent Short Film Competition / [],
Rež: Izù Troin, Adrian Lopez, Andre Øvredal, Marc Riba, Anna Solanas, Rubén Pérez Barrena, Teemu Niukkanen, Andreas J. Riiser, Vincent Gibaud

13:15

Väike saal

Bad Black

Bad Black / [Uganda], 2016
Rež: Nabwana I.G.G

15:15

Väike saal

Tulnukad

Aliens / USA, Suurbritannia, 1986
Rež: James Cameron

15:30

Suur saal

Rase raev

Prevenge / Suurbritannia, 2016
Rež: Alice Lowe

16:30

Väike saal

Rotid

Rats / USA, 2016
Rež: Morgan Spurlock

18:00

Suur saal

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi