Žürii

 
 
Evan Katz on töötanud filmi- ja muusikatööstuse eri valdkondades, alates produtsendiametist ja lõpetades casting director’i ametiga. Ennekõike teatakse Katzi õudusfilmide stsenaristina ja tema filmograafiasse kuuluvad nii Adam Wingardi „Pop Skull“ (2007) kui ka Adam Gierashi „Autopsy“ (2008). Tema debüütfilm „Kallis lõbu“ (2013) linastus edukalt kõikjal maailmas ja pälvis mainekal SXSW festivalil Austinis Midnighter sektsiooni publiku preemia. Stiilset musta komöödiat näidati ka Pimedate Ööde filmifestivalil.
Evan Katz saabub HÕFFile esitlema oma verivärsket ja teist täispikka filmi „Väikesed kuritööd“, milles kehastab peaosalist „Troonide mängu“ staar Nikolaj Coster-Waldau.
 
 
Greta Varts on vabakutseline Eesti filmikriitik, stsenarist ja režissööri esimene assistent. Greta on lõpetanud Londoni ülikooli bakalauruseõpingud kultuuriajaloos ning tal on bakalauruse- ja magistrikraad Balti Filmi- ja Meediakooli stsenaristika erialalt. Ta on osalenud nii erinevate Eesti kino- ja telefilmide kui ka rahvusvaheliste reklaamide tootmises režissööri esimese assistendi ja stsenaristina. Greta teeb filmikriitikuna tihedat koostööd kohalike väljaannetega ning töötab ka filmianalüüsi ja filmiuuringute õppejõuna.
 


Nicola Piovesan
 on sündinud Veneetsias 1979. aastal Ta lõpetas ülikooli 2004. aastal Bolognas, kus ta spetsialiseerus filmikeelele. Filmitegijana on ta võitnud üle 60 auhinna mitmetel festivalidel üle maailma oma lühifilmide, animatsioonide, dokumentaalide ja muusikavideote eest. Filmiõppejõuna on ta töötanud nii Itaalias kui Eestis, Balti Filmi- ja Meediakoolis. Alates 2013 aastast elab ja töötab Eestis vabakutselise filmitegijana. 
 
Nicola Piovesan juhatab festivalil sisse John Carpenteri "Võõrkeha", kus ta tutvustab oma uut lühifilmi "Attack of the Cyber Octopuses", ning James Cameroni "Tulnukad". 

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi